Gaziantep’de İleri Excel Eğitimi

İpekyolu Kalkınma Ajansı ile birlikte planladığımız MS Excel İleri eğitimini bitirdik. İpekyolu Kalkınma Ajansı çalışanları için gerçekleştirdiğimiz MS Excel İleri eğitimi 2 gün sürdü. Eğitim süresince Excel’in kısa yollarının kullanımıyla başlayan İleri Excel eğitimimizde, Excel’de hızlı hareket etme, Sayfa yapıları ile çalışma, Eğersay, Etopla, Eğer, Düşeyara, Çokeğersay gibi işlevler, Tarih ve Saat işlevleri, Metinsel İşlevler gibi işlevlerin kullanımları…

SERKA (Serhat Kalkınma Ajansı) Çalışanları için SPPS Veri Analizi Eğitimi

   Özel uzmanlık gerektiren SPPS Veri Analizi Eğitimi  bu konuda Türkiyenin sayılı uzmanları arasında olan eğitmenlerimiz  eşliğinde,   Serka(Serhat Kalkınma Ajansı)  çalışanları için  2018 yılı Ocak ayı içinde verildi. Eğitim 30 Ocak 2018 tarihinde başarı ile tamamlandı. Tüm katılımcılarımıza ve Emeği  geçen Eğitmenlerimize teşekkür ederiz.

İSTAÇ ( İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi) Sta4Cad Eğitimi

Özel uzmanlık gerektiren  Sta4Cad eğitimi; kurumumuzun  Sta4Cad  onaylı eğitmeni tarafından The Unitech sınıflarında  Türkiye’nin önde gelen çevre yönetim şirketlerinden ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olan İSTAÇ bünyesinden katılımcılar ile başarılı şekilde  tamamlanmıştır. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları kurum müdürümüz tarafından  verilmiştir.