Vakıf Bank İle Microsoft Excel Makro (VBA for Excel) Eğitimlerimiz Başladı.

  Vakıf Bank ile planladığımız  MS Excel Makro eğitimimiz başladı. The Unitech Mecidiyeköy lokasyonunda gerçekleşen eğitimimiz keyifle devam etmekte. Katılımcılarımızın oldukça ilgi gösterdiği eğitimde konular uygulamalı olarak işleniyor. Eğitim içeriğni detaylı buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Varlık A.Ş. Excel İleri Eğitimini Tamamladık.

  İstanbul Varlık A.Ş. bünyesinde gerçekleştirdiğimiz MS Excel İleri eğitimini başarıyla tamamladık.    Excel’ in özet tabloları oluşturma, dilimleyiciler ile çalışma, grafikler oluşturma gibi konuları anlatıldı. Eğitim boyunca katılımcılara çeşitli örnekler ve uygulamalar yaptırıldı. Detaylı eğitim içeriği bu linkten inceleyebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana İleri Excel Eğitimi: Mazlum Çelik Boru

Adana Mazlum Çelik Boru’ da gerçekleştirdiğimiz MS Excel İleri eğitimini tamamladık. Mazlum Çelik Boru çalışanları eğitime büyük ilgi gösterdiler. Eğitim sonunda tüm katılımcılara katılım sertifikası verildi. Çeşitli eğitim materyalleri ile eğitim desteklendi. Mazlum Çelik Boru çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda MS Excel İleri eğitiminde;   Excel’in kısayollarını kullanmak Excel’de tabloları düzenlemek, Excel’de temel işlevleri kullanmak Eğer, Düşeyara, Eğersay…