Ernst And Young İle MS Excel İleri Eğitimlerimizi Başarıyla Tamamladık.

  E&Y ile planladığımız MS Excel İleri Eğitimlerimiz 2 grup olarak gerçekleşecek. Ernst And Young firmasının Maslak lokasyonunda gerçekleşen eğitimlerimiz çeşitli uygulamalarla desteklendi. Eğitim sonunda katılımcılarımıza sertifikalar verildi. Eğitim dökümanı olarak online eğitim portalımızdan ücretsiz üyelikler açıldı. Eğitimlerimiz ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Vakıf Bank İle Microsoft Excel Makro (VBA for Excel) Eğitimlerimiz Başladı.

  Vakıf Bank ile planladığımız  MS Excel Makro eğitimimiz başladı. The Unitech Mecidiyeköy lokasyonunda gerçekleşen eğitimimiz keyifle devam etmekte. Katılımcılarımızın oldukça ilgi gösterdiği eğitimde konular uygulamalı olarak işleniyor. Eğitim içeriğni detaylı buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Katılım İle MS Excel Makro (VBA) Eğitimini tamamladık.

Ziraat finans grubu içinde yer alan Ziraat Katılım çalışanlarına yönelik düzenlediğimiz MS Excel Makro eğitimini başarıyla tamamladık. Cumartesi- Pazar olarak gerçekleşen ve 12 saat süren Excel VBA eğitimimiz katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Excel VBA içeriğimize bu linkten  ulaşabilirsiniz. The Unitech olarak İstanbul ve tüm Türkiye ‘de MS Office ve diğer bilişim konularında sürekli eğitim planlamaları yapıyoruz.…

İstanbul Varlık A.Ş. Excel İleri Eğitimini Tamamladık.

  İstanbul Varlık A.Ş. bünyesinde gerçekleştirdiğimiz MS Excel İleri eğitimini başarıyla tamamladık.    Excel’ in özet tabloları oluşturma, dilimleyiciler ile çalışma, grafikler oluşturma gibi konuları anlatıldı. Eğitim boyunca katılımcılara çeşitli örnekler ve uygulamalar yaptırıldı. Detaylı eğitim içeriği bu linkten inceleyebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana İleri Excel Eğitimi: Mazlum Çelik Boru

Adana Mazlum Çelik Boru’ da gerçekleştirdiğimiz MS Excel İleri eğitimini tamamladık. Mazlum Çelik Boru çalışanları eğitime büyük ilgi gösterdiler. Eğitim sonunda tüm katılımcılara katılım sertifikası verildi. Çeşitli eğitim materyalleri ile eğitim desteklendi. Mazlum Çelik Boru çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda MS Excel İleri eğitiminde;   Excel’in kısayollarını kullanmak Excel’de tabloları düzenlemek, Excel’de temel işlevleri kullanmak Eğer, Düşeyara, Eğersay…